Who Is The Killer Vol II 2018

Materiały Prasowe

Who Is The Killer Vol II

Zapraszamy wszytkie media do współpracy przy kolejnej edycji who is the killer vol II która odbędzie się na przełomie Stycznia - Lutego 2018

Who Is The Killer 2

Wszystkie materiały prasowe dostępne na tej stronie są do dyspozycji mediów które są chętne współpracować podczas kolejnej edycji who is the killer 

Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich miłośników tańca breaking, kultury hip hop i nie tylko na drugą edycje WHO IS THE KILLER która odbędzie się 3 Lutego 2018 r. na scenie Raciboskiego Domu Kultury. Po raz kolejny przekonamy się kto wjedzie CZOŁGIEM w nadchodzący 2018 rok. Całe wydarzenie ma na celu wyłonienie najlepszego bboya bądź też bgirl podczas turnieju który rozstrzygać się będzie w systemie pucharowym w formie walk 1 vs 1. Podtrzymując tradycje poprzedniej edycji dla zwycięzcy przewidziany jest słoik hajsu który wspólnie uzbieramy z wejściówek na wydarzenie w kwocie 10 zł. Na poprzedniej edycji WHO IS THE KILLER udało nam się zebrać aż 1320 PLN na które w pełni zasłużył wygrywający całą edycje Bboy Alex reprezentujący m.in. Bielskill, SMS Crew oraz Hip Hop Spot ! To ile zgarnie finalista zależy więc tylko od was... Przybywajcie licznie!


Za gramofonami będziemy gościć nikogo innego jak Dj FIM’a - pasjonata i kolekcjonera muzyki. Od wielu lat związany jest ze środowiskiem tanecznym. Za konsolą świetnie odnajduje się na zawodach bboyowych, hiphopowych i pokrewnych natomiast w klubach łączy wiele różnych stylów muzycznych takich jak funk, soul, rap, r'n'b, breaks, drum'n'bass, pop, electro-swing, disco. Całość mocno wysycona jest groovem i podkreślona niebagatelnym warsztatem djskim. FIM zagra również podczas after party które odbędzie się w klimatycznym miejscu, czyli przystanku kulturalnym Koniec Świata (ok 200m od Raciborskiego Domu Kultury).


Prowadzącymi MC’s  – czyli osobami które złapią za mikrofon aby przeprowadzić was przez całe wydarzenie jednocześnie zagrzewając wszystkich do stworzenia wspaniałego hip-hopowego klimatu są reprezentanci Beat KillaZ czyli Pirzam & Budzik. Ten mocny, sprawdzony duet na mikrofonie jest już znany z prowadzenia pierwszej edycji WITK oraz Killerów dwóch. Co tu dużo mówić.. Oni po prostu wiedzą jak się to robi!


Budzik - Reprezentant ekipy Beat Killaz. Organizator - Pomysłodawca WHO IS THE KILLER & Killerów 2, ogólny ogarniacz, kierownik Imprezy.


Pirzam - Reprezentant Beat Killaz. B'boy prowadzący i organizujący cykl imprez WHO IS THE KILLER I & Killerów 2. Lokalny MC , mistrz operowania mikrofonem.
Podczas WHO IS THE KILLER 2 mamy okazję gościć trzech sędziów których staż, wiedza oraz osiągnięcia na scenie breakingu mówią same za siebie.


1. Bboy Zawisza - Bielskill Crew (Bielsko- Biała)
2. Bboy Sapa - BREAKNUTS Crew
3. Bboy Decó - Stylowa Spółka Społem

 

Zgłoszenia dokonujemy poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym linkiem

www.witk.pl/zgloszenia-break-dance-racib%C3%B3rz.html


Informacje o przebiegu czasowym turnieju oraz dwóch pozostałych sędziów już wkrótce..

Więcej o imprezie dostępne na:

www.witk.pl - Oficjalna Strona

www.facebook.com/beatkillazsrc/ - Profil Facebook

www.facebook.com/events/154092728569862/ - Strona Wydarzenia

 UWAGA! Serwis używa plików cookies itp. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę i akceptacje warunków. https://www.witk.pl/cookies.html